Ogłoszenie

http://izabelcik.tnb.pl > Oficjalna strona Izy Bełcik - ZAPRASZAMY!!! :)

  • Index
  •  » Sport
  •  » Piłka nożna - Orange Ekstraklasa

#1 2007-10-31 14:58:42

Monaco

Administrator

5677047
Skąd: Inowrocław
Zarejestrowany: 2007-10-29
Posty: 225
Punktów :   
WWW

Piłka nożna - Orange Ekstraklasa

Wydaje się, że pewnie po mistrza zmierza Wisła Kraków (zwłaszcza po wygranej z Legią, Zieńczuk się rozstrzelał), chociaż Korona Kielce też ma ambitne plany jeśli chodzi o ten sezon. Ciekawa walka toczy się o trzecie miejsce - poznańskiemu Lechowi brakuje tylko trzech punktów do Legii Warszawa, która na chwilę obecną zajmuje właśnie trzecie miejsce. Trener Urban wierzy jednak, że jego zespół stać na zdobycie Mistrza Polski w tym sezonie, chociaż przewaga Wisły urosła juz przecież do ośmiu punktów. Lech Poznań jednak nie traci nadziei i chce zepchnąć znienawidzony klub ze stolicy na czwarte miejsce i zająć medalową pozycję. Piłkarze Lecha całkiem dobrze sobie radzą, wygrali ostatnio 3:1 ze słabiutką ostatnio Cracovią, ale styl ich gry podobno nie zachwycał. Gorzej spisuje się Bełchatów i Zagłębie, najlepsze zespoły ostatniego sezonu. Beniaminek z Białegostoku - Jagiellonia zajmuje na razie bezpieczne dziewiąte miejsce, natomiast przed spadkiem broni się Widzew Łódź, który jest obecnie na 13. pozycji. Powodem do optymizmu dla kibiców Widzewa, może być fakt, że ich ulubiona drużyna ograła ostatnio nieźle spisujący się przecież Groclin. Ciekawie zapowiada się runda wiosenna. Mam nadzieję wybrać się na Bułgrską na mecz z Wisłą (oby zwycięski dla Krakowa). Liczę na kolejny tytuł dla krakowskiej Wisły.

Offline

 

#2 2007-11-04 14:52:17

Tom

Izomaniak

Zarejestrowany: 2007-10-31
Posty: 166
Punktów :   

Re: Piłka nożna - Orange Ekstraklasa

Wczoraj  zaskoczył mnie jeden wynik w lidze , Lech został pokonany przez Jage z Białegostoku 4 do 2  . Coś się dzieje z Kolejorzem

Offline

 

#3 2007-11-06 12:45:21

Monaco

Administrator

5677047
Skąd: Inowrocław
Zarejestrowany: 2007-10-29
Posty: 225
Punktów :   
WWW

Re: Piłka nożna - Orange Ekstraklasa

Heh, mnie ten wynik rozśmieszył
Ale mam nadzieję, że Lech zdobędzie to trzecie miejsce... Nie może być Legia znowu na podium

Offline

 

#4 2007-11-06 13:09:47

Macka

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2007-10-31
Posty: 7
Punktów :   

Re: Piłka nożna - Orange Ekstraklasa

A mnie  wynik się bardzo podoba bramki trocheprzypadkowe, a Dzienisa mogła sie podobać troche bramkarz nawalił,ale to nie moje zmartwienie

teraz Jagiellonia spotyka się z Legią w Warszawie - będzie ciezko


Dla AZSu
Bije me serce, wciąz tylko dla NIEGO !!

Offline

 

#5 2007-11-06 13:34:06

Monaco

Administrator

5677047
Skąd: Inowrocław
Zarejestrowany: 2007-10-29
Posty: 225
Punktów :   
WWW

Re: Piłka nożna - Orange Ekstraklasa

Muszę przyznać, ze bardzo podoba mi się postawa Jagielloni w tym sezonie. To wcale nie jest chłopiec do bicia i podejrzewam, że ten zespół utrzyma się w ekstraklasie. Oby jeszcze lepiej powodziło się siatkarkom z tego miasta

Zagrożony jest Widzew Łódź, mam nadzieję, ze się z tego chłopcy jakoś wygrzebią, bo polubiłam ten klub.

Offline

 

#6 2007-11-06 15:17:05

Tom

Izomaniak

Zarejestrowany: 2007-10-31
Posty: 166
Punktów :   

Re: Piłka nożna - Orange Ekstraklasa

Ja chce Lecha w europejskich pucharach , Poznań lubie ponad wszystko .

Offline

 

#7 2007-11-13 16:48:21

Luksik

Izomaniak

Skąd: Czarnochowice/Wieliczka
Zarejestrowany: 2007-11-09
Posty: 102
Punktów :   
WWW

Re: Piłka nożna - Orange Ekstraklasa

Wisła Kraków mistrz Polski 2007/08 i nie może być inaczej. Mam nadzieję na awans Śląska Wrocław i Lechii Gdańsk. Lech na pewno po majstra nie sięgnie a przy tak opłakanej polityce transferowej może nawet do pucharów nie wejść

Offline

 

#8 2007-11-15 14:27:57

Monaco

Administrator

5677047
Skąd: Inowrocław
Zarejestrowany: 2007-10-29
Posty: 225
Punktów :   
WWW

Re: Piłka nożna - Orange Ekstraklasa

W tym sezonie nie ma dla mnie większego znaczenia kto awansuje do ekstraklasy, byle tylko Widzew nie spadł. A co do Lecha to faktycznie wydaje sie jakby dzialacze chcieli na siłę zniszczyć dobrze zapowiadający się zespół...

Offline

 

#9 2007-11-15 19:28:35

Luksik

Izomaniak

Skąd: Czarnochowice/Wieliczka
Zarejestrowany: 2007-11-09
Posty: 102
Punktów :   
WWW

Re: Piłka nożna - Orange Ekstraklasa

Ja liczę na to że Widzew spadnie. A to ze wzgłedu na żałosnych kibiców tego klubu. Prawda jest jednak taka że w tym klubie są tylko dwaj dobrzy zawodnicy tzn. Napoleoni i Kuklis a reszta to jakieś odstrzały z podwórka plus pseudogwiazdor Piechna. Jest tam dwóch bardzo zdolnych chłopców, bracia Broziowie, pamiętam ich jeszcze z juniorskich bądź rezerwowych drużyn Wisły, nieźle się zapowiadali, a tu w Widzewie każą Mateuszowi grać w siatkówkę co pokazał w meczu z Wisłą:[


Sypek, były gracz Wisły całkowicie upada na dno. 33-latek napadł n matkę. Tak na ludzi wpływa hazard i alkohol. Tym razem Igor miał 2,5 promila alkoholu. a taki był z niego talent:(

Ostatnio edytowany przez Luksik (2007-11-16 17:45:26)

Offline

 

#10 2008-02-17 17:47:36

Iza B.

Nowicjusz

Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2008-02-03
Posty: 22
Punktów :   

Re: Piłka nożna - Orange Ekstraklasa

Piłki noznej aż tak bardzo jak siatkówki nie uwielbiam, ale na mecze Pogoni chodzę często, nawet bardzo. Niestety w zeszłym sezonie mieliśmy prawdziwą brazylianę i sezon skończył się kompromitacją. Nie potrafiłam utozsamić się z samymi brazylijczykami. Więcej czasu spędzałam chyba na Pogoni Nowej grającej w B klasie. Na pierwsze mecze zaczęłam chodzić jakies 8 lat temu kiedy Pogoń miała kapitalny sezon, zajęła 2 miejsce, a późniejszego mistrza Wisłę Kraków pokonaliśmy i to na wyjeździe. W klubie było jednak słynne trio: Antoni Ptak Les Gondor i Sabri Bekdas którzy zamiast dbać o dobro klubu dbali tylko o własny interes. Na szczęście dzisiaj oni są już histori i bardzo się z tego cieszę bo w Szczecinie nie chcę ich już więcej widziec. I liczę na awans Pogoni do ekstraklasy w ciągu najbliższych 10 lat. Żebym miała komu kibicować bo ekstraklasa bez Pogoni jest mi obojętna

Offline

 

#11 2008-02-18 21:13:19

Tom

Izomaniak

Zarejestrowany: 2007-10-31
Posty: 166
Punktów :   

Re: Piłka nożna - Orange Ekstraklasa

Jeśli juz mam kibicować naszej lidze  w noge to  tylko Lechowi Poznań  .

Offline

 

#12 2008-03-02 18:26:47

Luksik

Izomaniak

Skąd: Czarnochowice/Wieliczka
Zarejestrowany: 2007-11-09
Posty: 102
Punktów :   
WWW

Re: Piłka nożna - Orange Ekstraklasa

Iza B. napisał:

kapitalny sezon, zajęła 2 miejsce, a późniejszego mistrza Wisłę Kraków pokonaliśmy i to na wyjeździe.

Aaaa, gdybyście nas wyprzedzili to byście mieli prze...ebane. Żartuje:P

Offline

 

#13 2008-04-27 17:01:19

Iza B.

Nowicjusz

Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2008-02-03
Posty: 22
Punktów :   

Re: Piłka nożna - Orange Ekstraklasa

Nie wyprzedziliśmy was, bo chcieliśmy żebyście się nacieszyli mistrzem:P To żart oczywiście.
I gratulacje mistrzostwa w tym sezonie wywalczonego w piękny sposób.
Pogoń ostatnio przegrała ze Sławną Sławno, ale jesteśmy liderami swojej grupy w 4 lidze z 8 punktami przewagi nad drugą Astrą Ustronie Morskie, która ma jednak dwa mecze rozegrane mniej.
Ale i tak awansujemy, a wkrótce zobaczycie Pogoń znów w 1 lidze (i już bez "wielkiego trio")

Offline

 

#14 2008-04-28 16:26:04

Luksik

Izomaniak

Skąd: Czarnochowice/Wieliczka
Zarejestrowany: 2007-11-09
Posty: 102
Punktów :   
WWW

Re: Piłka nożna - Orange Ekstraklasa

Dzięki za gratulacje, teraz trzeba kompletować skład na Ligę Mistrzów, bo jak widać po tym co nasi pokazali z Legią nie jest najlepiej. Na słabą ligę to wystarcza, ale europejskie puchary to zupełnie bajka

Offline

 

#15 2008-05-16 11:36:59

Monaco

Administrator

5677047
Skąd: Inowrocław
Zarejestrowany: 2007-10-29
Posty: 225
Punktów :   
WWW

Re: Piłka nożna - Orange Ekstraklasa

Ale taka jest prawda, że niestety polska liga jest wyjątkowo słaba i raczej długo nie będziemy w stanie tego zmienić... zwłaszcza jeśli jeszcze popatrzymy na to, co wyprawia PZPN. Dlatego uważam, że ciężko będzie Wiśle w europejskich pucharach, o LM nie wspominając. Gdyby utrzymali taką samą formę przez cały sezon to może, ale oni pod koniec już znacznie osłabli - efekt? Dość nieoczekiwana przegrana z Legią w finale PP. Pewnie, że dopiero po rzutach karnych, ale na początku sezonu Wisła gromiła każdego rywala, a potem coraz częściej zdarzały jej się nieoczekiwane wpadki w postaci częstego tracenia goli, remisów, a nawet porażek...

Offline

 
  • Index
  •  » Sport
  •  » Piłka nożna - Orange Ekstraklasa
http://izabelcik.tnb.pl > Oficjalna strona Izy Bełcik - ZAPRASZAMY!!! :)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora