Ogłoszenie

http://izabelcik.tnb.pl > Oficjalna strona Izy Bełcik - ZAPRASZAMY!!! :)

#1 2008-06-29 13:54:55

Monaco

Administrator

5677047
Skąd: Inowrocław
Zarejestrowany: 2007-10-29
Posty: 225
Punktów :   
WWW

World Grand Prix

Marco na turniej WGP powołał dużo słabszy skład, zupełnie inny niż ten, który będzie walczył na IO i jak na razie Polkom nie udało się odnieść ani jednego zwycięstwa w tym turnieju. Wczoraj było blisko, ale ostatecznie skończyło się na kompromitacji w tie - breaku z TAJLANDIĄ! Anna Barańska i Milena Rosner otwarcie po tym meczu skrytykowały Marco Bonittę, który dał upust swoim emocjom tak, że nawet siatkarki przyzwyczajone do ciągłego ochrzanu poczuły się tym urażone. Nie wiadomo też jak rozwiąże się sprawa z Kasią Skorupą z którą pokłócił się po przegranym czwartym secie i na tie - breaku wypuścił Magdę Godos, która słynie z tego, że nie lubi komplikować sobie gry ;p
Dzisiaj mecz z USA i podejrzewam, że z takim nastawieniem naszych dziewczyn będzie to bardzo krótki i jednostronny mecz...

I pisać coś tutaj, do cholery ;p

Offline

 

#2 2008-06-29 18:33:28

Kaasza

Wierny Fan

Zarejestrowany: 2008-02-29
Posty: 55
Punktów :   

Re: World Grand Prix

Monaco napisał:

Magdę Godos, która słynie z tego, że

"nie umie grać" wiem wiem, Monako, że właśnie to chciałaś napisać.
Wydaje mi się, że w dzisiejszym meczu Bonitta ustalił ze Skajką, że daje jej wolną rękę i niech gra co chce. Widać było na przerwach, że jak coś mówił to ona się krzywiła. Kazał jej grać coś, a ona na to, że nie, to on- we can talk, we must talk.. to było bardzo zabawne. Wydaje mi się, że niezależnie od tego, jaką kaszanę będzie grał Sadurek na IO to Skorupa ma małe szanse na wejście do gry. Dwa poprzednie mecze zagrała cienko- może to wina tego, że dziewczynie nie podoba się, że się ją krótko trzyma, a może tego, że jest zwyczajnie cienka. Dzisiaj moim zdaniem było spoko- nie było przyjęcia to fakt, ale jak było grała naprawdę dobrze!
Radzę nie zachwycać się aż tak grą Kaczor.
Co będzie na środku? Moim zdaniem ten trener powinien zrezygnować z Ciacha, które nie pokazuje absolutnie nic, a zabrać zarówno Kaśkę jak i Lenę i Agnieszkę poza Maszą. Mój skład na IO:
R: MS, Skajka,
L: Mariolka
Śr: Lena, Masza, Aga, Misiek
Prz: Glinka, Mila, Baranek , Podolona
Atak: Kaśka

Po co brać Ciacho, skoro i tak nawet boiska nie powącha, PHI!

Offline

 

#3 2008-06-30 14:19:54

Monaco

Administrator

5677047
Skąd: Inowrocław
Zarejestrowany: 2007-10-29
Posty: 225
Punktów :   
WWW

Re: World Grand Prix

Ja się Kaczor nie zachwycam, na razie jest strasznie nieregularna. Potrafi zaatakować i zobyć punkt z niesamowicie trudnej piłki, a kiedy ma dobre rozegranie walnąc  w pół siatki. Na razie jej podziękujemy, ale dobrze by bylo mieć na nią oko, bo ma dziewczyna talent.

Taaak, Bonitta mówił: we can speak, we must speak, ale mówił też, że jak nie chce "speak" to może stąd zaraz pójść, to wyraźnie słyszałam, na co Kasia zamilkła, ale zrobiła minę pod tytułem "a z idiotą gadać nie będę". Ani Kaśka, ani Iza nie są zawodniczkami, które lubią być "prowadzone na smyczy", dlatego nie ma Izy w ogóle w kadrze, a Skorupa jak zostanie na IO wpuszczona to będzie jakieś święto lasu. Natomiast mamy w kadrze Sadurka, który potrzebuje przed każdą akcją dokładnych instrukcji gdzie grać, jak grać i dlaczego grać najbardziej mi się śmiać chciało jak na każdej niemal przerwie na ME 2007 radziła się Izy jaką piłkę ma zagrać...

Offline

 

#4 2008-06-30 14:38:53

Kaasza

Wierny Fan

Zarejestrowany: 2008-02-29
Posty: 55
Punktów :   

Re: World Grand Prix

A co było przez cały mecz z Tajkami? 'Wiskoko, skos, wisoko skrzydło'. Jeśli ktoś ma ambicje w tej kadrze, to wyleci na zbity pysk. Pojazd po Kaśce jest niemiłosierny (i to na poważnych serwisach).. Dziewczyna była wkurzona do potęgi w sobotę..

Offline

 

#5 2008-08-14 18:53:01

Monaco

Administrator

5677047
Skąd: Inowrocław
Zarejestrowany: 2007-10-29
Posty: 225
Punktów :   
WWW

Re: World Grand Prix

Na szczęście po dzisiejszym meczu z Japonkami okazało się, która z pań jest lepszą rozgrywającą: Skajka czy Sadurek :-P a Iza miała niezły ubaw przed telewizorem na pewno :-D pewnie komentarze leciały: "Ja bym tutaj nie... a, nieważne..."

Offline

 
http://izabelcik.tnb.pl > Oficjalna strona Izy Bełcik - ZAPRASZAMY!!! :)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora