Ogłoszenie

http://izabelcik.tnb.pl > Oficjalna strona Izy Bełcik - ZAPRASZAMY!!! :)

  • Index
  •  » Sport
  •  » Piłka nożna - Orange Ekstraklasa

#16 2008-09-17 14:12:33

Tom

Izomaniak

Zarejestrowany: 2007-10-31
Posty: 166
Punktów :   

Re: Piłka nożna - Orange Ekstraklasa

Ostatni meczyk w wykonaniu Wisełki  poprostu  fatalny  , niz  zawodnikom nie wychodziło  na dodatek bramkarz  też miał kiepski dzień  i to wykorzystująć  zawodnicy  Lecha gładko pokonali Wisłe  4  : 1  . Czyżby zadyszka Wisełki

Offline

 

#17 2008-09-24 17:14:55

Luksik

Izomaniak

Skąd: Czarnochowice/Wieliczka
Zarejestrowany: 2007-11-09
Posty: 102
Punktów :   
WWW

Re: Piłka nożna - Orange Ekstraklasa

Żadna zadyszka, Wisła nie była skoncentrowana w pierwszych minutach, Lech to wykorzystał i po sprawie było. Bramkarz nie miał kiepskiego dnia, bo on zawsze tak broni i sie do tego już przyzwyczaiłem. Mecz z Tottenhamem był o wiele lepszy, a Jagę Wisła pewnie ograła. I kolejny mecz w którym się potwierdziło jak ważny dla Wisły jest Boguski.

Offline

 

#18 2008-09-29 20:06:00

Monaco

Administrator

5677047
Skąd: Inowrocław
Zarejestrowany: 2007-10-29
Posty: 225
Punktów :   
WWW

Re: Piłka nożna - Orange Ekstraklasa

Oj, wiem, że bramkarz jest wybitnym specjalistą jeśli chodzi o wpuszczanie szmat, ale chyba tak fatalnej jego postawy nigdy nie widziałam. A jeśli widziałam to dawno. W tamtym meczu przechodził po prostu samego siebie.

Offline

 

#19 2008-10-03 16:44:30

Luksik

Izomaniak

Skąd: Czarnochowice/Wieliczka
Zarejestrowany: 2007-11-09
Posty: 102
Punktów :   
WWW

Re: Piłka nożna - Orange Ekstraklasa

Chyba rzeczywiście też nie widziałem, ale nie zdziwię się jeśli zaliczy kiedyś jeszcze gorszy mecz (mam jednak nadzieję, że to już nie w barwach Wisły). Nawet jak zachowuje czyste konto, to popełnia stertę błędów, których nie popełnia nawet kolega bramkarz z mojej, juniorskiej, wiejskiej drużyny, gdzie nie ma boiska tylko jest jakaś powierzchnia okraszona wertepami. Do tego piąstkuje jak debil, zamiast łapać nawet najprostszą piłkę. Czasem mija sie nawet z piłką. Mam nadzieję, że pan Cupiał zadba o to, żeby w przerwie zimowej przyszedł do nas bramkarz przynajmniej takiej klasy jak Przyrowski z Groclinu Warszawa.

Offline

 

#20 2008-10-17 13:57:37

Monaco

Administrator

5677047
Skąd: Inowrocław
Zarejestrowany: 2007-10-29
Posty: 225
Punktów :   
WWW

Re: Piłka nożna - Orange Ekstraklasa

Oj, ja również na to liczę, bo Wisełka to mój ulubiony klub piłkarski (mimo że powinnam być za Poznaniem), kupiłam sobie nawet szalik, chociaż za bardzo nie mogę się w nim pokazywać na mieście. Myślę, że Wisła nie musi robić nawet wielkich zakupów (o ile nie będzie strat w zespole), ale bramkarza ewidentnie trzeba zmienić. W ogóle nie mam pojęcia jak on się tam tak długo uchował...

Offline

 
  • Index
  •  » Sport
  •  » Piłka nożna - Orange Ekstraklasa
http://izabelcik.tnb.pl > Oficjalna strona Izy Bełcik - ZAPRASZAMY!!! :)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora