Ogłoszenie

http://izabelcik.tnb.pl > Oficjalna strona Izy Bełcik - ZAPRASZAMY!!! :)

#46 2008-05-31 08:28:25

Monaco

Administrator

5677047
Skąd: Inowrocław
Zarejestrowany: 2007-10-29
Posty: 225
Punktów :   
WWW

Re: Igrzyska Olimpijskie

Tak to można wszystkich tłumaczyć - siatkarzy też. Mnie bardziej przekonuje stwierdzenie, że "zwycięzców się nie sądzi". A przed IO też nie będzie za duzo czasu, bo najpierw WGP, potem ustalić ostateczny skład... A i grupa będzie dużo trudniejsza - już widzę jak pokonujemy Chiny, Kubę i USA. Chociaż z sześciu drużyn awansują cztery, wiec Polkom przy odrobinie szczęscia może się udać

Offline

 

#47 2008-05-31 13:39:33

Kaasza

Wierny Fan

Zarejestrowany: 2008-02-29
Posty: 55
Punktów :   

Re: Igrzyska Olimpijskie

Oj trzeba być dobrej myśli.. ja muszę się regularnie upijać przed każdym meczem, albo pójść na sesję hipnozy, żeby zmienić typ myślenia na "kibicuj Polsce" zamiast "kibicuj tym, gdzie nie ma Krówka" bo mnie to wszystko wykańcza psychicznie.
Zwycięzców trzeba jak najbardziej sądzić! Zawsze może być lepiej, co nie?! Zobaczymy jak będzie z Kubą, bo nasz zespół nie lubi bronić i nie broni, z USA można spoko wygrać, jak Milena pomyśli ;];];] (aha, czyli nie można)

Offline

 

#48 2008-06-08 16:51:49

Iza B.

Nowicjusz

Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2008-02-03
Posty: 22
Punktów :   

Re: Igrzyska Olimpijskie

Kubę pokonamy, Chiny pokonamy, USA pokonamy, bo to pionki:)
Może nie wszystkich, ale stać nas na niespodziankę chociaż w jednym z tych meczów.
Nasze siatkarki wyjdą z grupy!

Offline

 

#49 2008-06-13 01:59:36

Monaco

Administrator

5677047
Skąd: Inowrocław
Zarejestrowany: 2007-10-29
Posty: 225
Punktów :   
WWW

Re: Igrzyska Olimpijskie

Kaasza, zabiłaś mnie tym tekstem... Aha, czyli nie można

Z grupy powinny Polki wyjść, ale wszystko będzie zależeć od meczu z Japonkami - to jest trudny rywal, ale jak najbardziej w naszym zasięgu, na pokonanie czwórki zespołów mamy dużo mniejsze szanse - z Wenezuelą myślę, że poradzimy sobie, ale tradycyjnie seta stracimy, bo to Polki ;p

Offline

 
http://izabelcik.tnb.pl > Oficjalna strona Izy Bełcik - ZAPRASZAMY!!! :)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora